UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pewnie znowu padnie rekord zebranych pieniędzy, "martwię się "jak to przyjmą ci co nawoływali aby nie dawać pieniędzy na WOŚP. Tak mi ich szkoda
struś
Pewnie znowu padnie rekord zebranych pieniędzy, "martwię się "jak to przyjmą ci co nawoływali aby nie dawać pieniędzy na WOŚP. Tak mi ich szkoda
struś