UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pewnie znowu padnie rekord zebranych pieniędzy, "martwię się "jak to przyjmą ci co nawoływali aby nie dawać pieniędzy na WOŚP. Tak mi ich szkoda

struś

Anuluj