Wybrany wątek opinii
Kiedys kobiety, dziewczyny i male dziewczynki zakladaly baaaardzo krotkie spodniczki i nikt na nikogo krzywo nie patrzył i nie wyzywał od najgorszych..... Teraz wez taka minówke załoz i wyjdz na miasto... juz nie wspomne ze jakby moja corka taka spodniczke zalozyla na rozpoczecie roku to dopiero bym byla wyzywana za plecami.
Do moderacji
Odpowiedz
9
5
Bo wtedy nadal wyglądały i zachowywały się adekwatnie do wieku i miejsca teraz...
Do moderacji
Odpowiedz
10
1