Wybrany wątek opinii

Kiedys kobiety, dziewczyny i male dziewczynki zakladaly baaaardzo krotkie spodniczki i nikt na nikogo krzywo nie patrzył i nie wyzywał od najgorszych..... Teraz wez taka minówke załoz i wyjdz na miasto... juz nie wspomne ze jakby moja corka taka spodniczke zalozyla na rozpoczecie roku to dopiero bym byla wyzywana za plecami.
(2020.01.05)
Bo wtedy nadal wyglądały i zachowywały się adekwatnie do wieku i miejsca teraz...
No ja (2020.01.05)
Powrót do komentarzy