UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kiedys kobiety, dziewczyny i male dziewczynki zakladaly baaaardzo krotkie spodniczki i nikt na nikogo krzywo nie patrzył i nie wyzywał od najgorszych..... Teraz wez taka minówke załoz i wyjdz na miasto... juz nie wspomne ze jakby moja corka taka spodniczke zalozyla na rozpoczecie roku to dopiero bym byla wyzywana za plecami.