UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zdjęcie nr. 13 moja klasa VIIId, rok 1973.Szkoła numer 25.Super ekipa i nauczyciele Panie :Augustyniak, Sipowicz, Budzińska, dyrektor Lendzion i nasz wychowawca Pan Pawlikowski. Pozdrawiam wszystkich.

mesaja3

Anuluj