UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zdjęcie nr. 13 moja klasa VIIId, rok 1973.Szkoła numer 25.Super ekipa i nauczyciele Panie :Augustyniak, Sipowicz, Budzińska, dyrektor Lendzion i nasz wychowawca Pan Pawlikowski. Pozdrawiam wszystkich.
mesaja3