Wybrany wątek opinii

Na Dębicy? A pijaczka Słowińskiego to gdzie chowaliście? Wstyd
(2019.12.31)
S L i w i n skiego
(2019.12.31)
Nie rób z siebie bęcwała.
mm263 (2019.12.31)
@mm263 - prawdę pisze.
(2019.12.31)
Powrót do komentarzy