Wybrany wątek opinii
Wolalabym skoczyc z wiezy eifela bez gumy bungie ☺niz umowic sie z tubylcem na herbate.hihi bez urazy .
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
30r :) 30 rocznik to nie wiem czy ktoś z Tobą by chciał herbę pić, bez urazy :)
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Ola30r - Możesz puszczać z kim chcesz eeeee znaczy pić herbatę z kim chcesz, twoja d rób co chcesz i z kim chcesz i nie muszisz o tym pisać.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0