UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wolalabym skoczyc z wiezy eifela bez gumy bungie ☺niz umowic sie z tubylcem na herbate.hihi bez urazy .
Ola30r
Wolalabym skoczyc z wiezy eifela bez gumy bungie ☺niz umowic sie z tubylcem na herbate.hihi bez urazy .
Ola30r