Wybrany wątek opinii

Obejrzałem sobie zdjęcia i zdziwiło mnie, że wśród osób demonstrujących nie ma nikogo z młodego pokolenia - średnia wieku 50-55 lat. Wynika z tego, że to nie jest kraj dla starych ludzi. To młodzież powinna demonstrować, to oni tworzą nową przyszłość.
(2019.12.19)
To ci ludzie (50-55)najlepiej wiedzą co to brak wolności i swawola władzy!
(2019.12.19)
Powrót do komentarzy