UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Obejrzałem sobie zdjęcia i zdziwiło mnie, że wśród osób demonstrujących nie ma nikogo z młodego pokolenia - średnia wieku 50-55 lat. Wynika z tego, że to nie jest kraj dla starych ludzi. To młodzież powinna demonstrować, to oni tworzą nową przyszłość.


Anuluj