Wybrany wątek opinii
Już osiedlowa patola na forum się uaktywniła. Ciekawe jakby wam droga menelnio włamał się do waszych melin i coś ukradł, to też byście go tak zaciekle bronili?
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
otóż to, ale szkoda go bo dobrze ciągnął
Do moderacji
Odpowiedz
1
1