Wybrany wątek opinii

Już osiedlowa patola na forum się uaktywniła. Ciekawe jakby wam droga menelnio włamał się do waszych melin i coś ukradł, to też byście go tak zaciekle bronili?
(2019.12.19)
otóż to, ale szkoda go bo dobrze ciągnął
(2019.12.20)
Powrót do komentarzy