UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Już osiedlowa patola na forum się uaktywniła. Ciekawe jakby wam droga menelnio włamał się do waszych melin i coś ukradł, to też byście go tak zaciekle bronili?
Już osiedlowa patola na forum się uaktywniła. Ciekawe jakby wam droga menelnio włamał się do waszych melin i coś ukradł, to też byście go tak zaciekle bronili?