UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
PiS jest dziki,PiS jest zły,PiS ma bardzo ostre kły,kto spotyka w polsce PiSa ten na drzewo zaraz zmyka.
PiS jest dziki,PiS jest zły,PiS ma bardzo ostre kły,kto spotyka w polsce PiSa ten na drzewo zaraz zmyka.