UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Chcę żyć w Europie a nie Pisolandii". Ja tam jednak wolę Pisolandię - przynajmniej nie mają krwi na rękach, jak Niemcy i te kraje, co posiadały kolonie. Sumienie nie pozwala mi być częścią Europy - kontynentu największych morderców i zwyrodnialców, jacy istnieli w historii. Belgowie pouczający teraz wszystkich w koło o prawach człowieka już wypłacili reparacje za obcinanie ludziom w Afryce rąk dla zabawy i za skłócenie i Tutsi i Hutu? No proszę, ci co teraz krzyczą, że ludzie nie mają ras, jeszcze niedawno dzielili w Rwandzie ludzi ze względu na szerokość nosa.


Anuluj