Wybrany wątek opinii

to byli prawdziwi patrioci, którzy walczyli ze złodziejami i mordercami z podziemia o Polskę. CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!!!
pistrowitch (2019.12.15)
Jak bolszewicki sługus może być patriotą? Jak mogli walczyć ze złodziejami, jak to oni właśnie okradali Polskę najpierw w 1920, potem w 1939, potem w 1944 aż do 1989. A niektórzy dalej to robią. Wywozili z Polski żywność, maszyny, kradli statki, zboże węgiel, co tylko się dało. Podziemie to byli uczciwi Polacy i patrioci.
(2019.12.15)
Powrót do komentarzy