UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak bolszewicki sługus może być patriotą? Jak mogli walczyć ze złodziejami, jak to oni właśnie okradali Polskę najpierw w 1920, potem w 1939, potem w 1944 aż do 1989. A niektórzy dalej to robią. Wywozili z Polski żywność, maszyny, kradli statki, zboże węgiel, co tylko się dało. Podziemie to byli uczciwi Polacy i patrioci.