UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak bolszewicki sługus może być patriotą? Jak mogli walczyć ze złodziejami, jak to oni właśnie okradali Polskę najpierw w 1920, potem w 1939, potem w 1944 aż do 1989. A niektórzy dalej to robią. Wywozili z Polski żywność, maszyny, kradli statki, zboże węgiel, co tylko się dało. Podziemie to byli uczciwi Polacy i patrioci.