Wybrany wątek opinii
A ja bym chciał, żeby powstał choć jeden doktorat na temat kolaboracji i współpracy kościoła katolickiego z komunistami. No co temat za trudny, czy tabu? Bo jak na razie Episkopat swego czasu ogłosił, że temat lustracji w kościele mają już za sobą:)))Kiedy Isakowicz Zalewski chciał lustracji braciszków, zaraz go uciszono, ,a śmiem twierdzić, że zrobili nie mniej złego niż komuniści. , no ale wiadomo, to byłby atak na kościół, wiarę i takie tam :)
Do moderacji
Odpowiedz
10
2
@Sowa&Przyjaciele - Jesteś w czarnej d.. bo takich dokumentów na YT trochę jest i niepotrzebnie się spinasz
Do moderacji
Odpowiedz
3
7
@bambo - Jak zwykle nic nie zrozumiałeś Królu YT.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1