UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ja bym chciał, żeby powstał choć jeden doktorat na temat kolaboracji i współpracy kościoła katolickiego z komunistami. No co temat za trudny, czy tabu? Bo jak na razie Episkopat swego czasu ogłosił, że temat lustracji w kościele mają już za sobą:)))Kiedy Isakowicz Zalewski chciał lustracji braciszków, zaraz go uciszono, ,a śmiem twierdzić, że zrobili nie mniej złego niż komuniści. , no ale wiadomo, to byłby atak na kościół, wiarę i takie tam :)

Sowa&Przyjaciele