Wybrany wątek opinii
Ja rozumiem ze kazdy chciałby miec wiecej kasy ale na Boga niech płaci z własnej kieszeni -panie prezydencie, a nie z naszej ! Kiedy porzadek w radzie nadzorczej ZKM ?!
Do moderacji
Odpowiedz
12
0
Brawo od 3 osób jednoczesnie
Do moderacji
Odpowiedz
1
0