Wybrany wątek opinii

Ja rozumiem ze kazdy chciałby miec wiecej kasy ale na Boga niech płaci z własnej kieszeni -panie prezydencie, a nie z naszej ! Kiedy porzadek w radzie nadzorczej ZKM ?!
kiedy ? (2019.12.11)
Brawo od 3 osób jednoczesnie
Gosia45 (2019.12.12)
Powrót do komentarzy