UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja rozumiem ze kazdy chciałby miec wiecej kasy ale na Boga niech płaci z własnej kieszeni -panie prezydencie, a nie z naszej ! Kiedy porzadek w radzie nadzorczej ZKM ?!

kiedy ?

Anuluj