UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja rozumiem ze kazdy chciałby miec wiecej kasy ale na Boga niech płaci z własnej kieszeni -panie prezydencie, a nie z naszej ! Kiedy porzadek w radzie nadzorczej ZKM ?!
kiedy ?
Ja rozumiem ze kazdy chciałby miec wiecej kasy ale na Boga niech płaci z własnej kieszeni -panie prezydencie, a nie z naszej ! Kiedy porzadek w radzie nadzorczej ZKM ?!
kiedy ?