Wybrany wątek opinii
Moim zdaniem jeśli Rząd obiecał na wszystkie dodatki dla nauczycieli i nie tylko niech teraz dołoży do budżetu a nie jeszcze wszystko po ucinali. Tam gdzie Rządzi PiS maja wszystko pieniądze samochody dla straży policji karetki... A tu w Elblągu wszystko chcą zabrać jakby na Ostródzie Województwo się skończyło...
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
Biorą i niszczą polskich przedsiębiorców to od nich kasa. Zniszczą prywaciarzy nie dadzą wam koło się zamyka no sobie nie zabiorą. Hehe
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
@Malknaaa - Jest to oczywiście prawda, ale - znowu - wina nie leży tu tylko po stronie PiSowskiego reżimu (choć jej większość, jak najbardziej). W podobnej sytuacji jest sporo miast i gmin w całej Polsce, ale tam przynajmniej podejmują one działania i np. skarżą rząd do sądu, aby utracone środki odzyskać (tak zrobił np. Kraków, Warszawa, Białystok, Gdańsk, Lublin, Bydgoszcz, Poznań czy Rzeszów). W Elblągu zaś nie robi się nic pod tym względem. Ba, jest jeszcze gorzej, bo np. pan prezydent Wróblewski dogaduje się kampanijnie z PiSem na swego rodzaju łapówkę wyborczą w wys. 50 mln zł przeznaczonych przez rządową agencję (ARP)na zdewastowanie elbląskiej Wyspy Spichrzów i postawienie tam biurowego bohomaza wraz z rozległymi parkingami. No to jak ma być dobrze, skoro rządzi nami pozbawiona wyobraźni ekipa, która o przyszłości miasta i mieszkańców nie myśli, ale wyłącznie realizuje swoje doraźne interesiki polityczne?
Do moderacji
Odpowiedz
5
0