UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moim zdaniem jeśli Rząd obiecał na wszystkie dodatki dla nauczycieli i nie tylko niech teraz dołoży do budżetu a nie jeszcze wszystko po ucinali. Tam gdzie Rządzi PiS maja wszystko pieniądze samochody dla straży policji karetki... A tu w Elblągu wszystko chcą zabrać jakby na Ostródzie Województwo się skończyło...
Malknaaa