Wybrany wątek opinii

Skoro taka bida z nedzą to dla ratowania miasta radni powinni zrzec się diet honorowo a reszta władz zmniejszyć honorowo wynagrodzenie zgodnie ze stanen miasta? Czy nie tak wygląda praca i poświęcenie na rzecz trudnej sytuacji w mieście?
(2019.12.11)
Hahaha wierzycie w to?
MNka232 (2019.12.11)
Powrót do komentarzy