Wybrany wątek opinii
Skoro taka bida z nedzą to dla ratowania miasta radni powinni zrzec się diet honorowo a reszta władz zmniejszyć honorowo wynagrodzenie zgodnie ze stanen miasta? Czy nie tak wygląda praca i poświęcenie na rzecz trudnej sytuacji w mieście?
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
Hahaha wierzycie w to?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0