UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skoro taka bida z nedzą to dla ratowania miasta radni powinni zrzec się diet honorowo a reszta władz zmniejszyć honorowo wynagrodzenie zgodnie ze stanen miasta? Czy nie tak wygląda praca i poświęcenie na rzecz trudnej sytuacji w mieście?


Anuluj