Wybrany wątek opinii

@Widzę cie - Możliwości, żeby wyprowadzić się z tej dzielnicy to musisz sobie stworzyć sam, a nie czekać na mannę z nieba i kolejny socjal. Poza tym, skoro tak Ci dzieci żal to ściśnij pośladki, i zrób wszystko żeby się wyprowadzić i nie ujadaj na Portelu. Na jaką możliwość czekasz? Że miasto da Ci lokal w innej dzielnicy, umeblowany, z niskim czynszem i jeszcze busa podstawi do przeprowadzki?
Ploterek (2019.12.11)
Ja to nie ty że pewnie mieszkasz na mamusi garnuszku i tylko szczekasz
Widzę cie (2019.12.12)
Powrót do komentarzy