Wybrany wątek opinii
Przesłanie dla tych na stołkach co się trochę zagalopowali i zapomnieli o szacunku i etyce dla drugiego czlowieka"na górze zawsze silniejszy wiatr wieje"
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
A najgorsi AA
Do moderacji
Odpowiedz
1
0