Wybrany wątek opinii

Przesłanie dla tych na stołkach co się trochę zagalopowali i zapomnieli o szacunku i etyce dla drugiego czlowieka"na górze zawsze silniejszy wiatr wieje"
(2019.12.11)
A najgorsi AA
(2019.12.11)
Powrót do komentarzy