UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przesłanie dla tych na stołkach co się trochę zagalopowali i zapomnieli o szacunku i etyce dla drugiego czlowieka"na górze zawsze silniejszy wiatr wieje"


Anuluj