UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przesłanie dla tych na stołkach co się trochę zagalopowali i zapomnieli o szacunku i etyce dla drugiego czlowieka"na górze zawsze silniejszy wiatr wieje"
Przesłanie dla tych na stołkach co się trochę zagalopowali i zapomnieli o szacunku i etyce dla drugiego czlowieka"na górze zawsze silniejszy wiatr wieje"