Wybrany wątek opinii
To przygarnalbys choć jednego takiego potrzebującego człowieka do siebie skoro nawet twój psiak ma luxus?
Wiesz ile dobrego byś uczynił?
Do moderacji
Odpowiedz
31
16
A po co?jak chcesz to przygarnij czlowieka,pies jest zawsze wdzięczny, człowiek niekoniecznie
Do moderacji
Odpowiedz
2
0