Wybrany wątek opinii

To przygarnalbys choć jednego takiego potrzebującego człowieka do siebie skoro nawet twój psiak ma luxus? Wiesz ile dobrego byś uczynił?
Romano (2019.12.10)
A po co?jak chcesz to przygarnij czlowieka,pies jest zawsze wdzięczny, człowiek niekoniecznie
Gość7 (2019.12.11)
Powrót do komentarzy