A po co?jak chcesz to przygarnij czlowieka,pies jest zawsze wdzięczny, człowiek niekoniecznieGość7
A po co?jak chcesz to przygarnij czlowieka,pies jest zawsze wdzięczny, człowiek niekoniecznie