Wybrany wątek opinii

Aaa piniędzy nie ma i nie będzie jakie to nudne,podwyżki pewnie dla ludzi zrobicie,ci wasi byznesmeny znajomi niech się dorzucą a nie tylko beczycie nie ma nie ma,to zamknijcie drzwi za sobą i wyjdźcie z teo miasta,bo widocznie przeszkadzacie w rozwoju
(2019.12.10)
Rodzinki stracilyby tez robote.co nie wiecie ze nepotyzm tu szaleje.
Puszkin4 (2019.12.11)
Powrót do komentarzy