UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Aaa piniędzy nie ma i nie będzie jakie to nudne,podwyżki pewnie dla ludzi zrobicie,ci wasi byznesmeny znajomi niech się dorzucą a nie tylko beczycie nie ma nie ma,to zamknijcie drzwi za sobą i wyjdźcie z teo miasta,bo widocznie przeszkadzacie w rozwoju