Wybrany wątek opinii

Co takiego szpital ma mieć odchudzony budżet na remont. NIGDY. Dlaczego olsztyn buduje od podstaw szpital za szpitalem do tego nowy sprzęt a w Elblągu borykają się z kasa na remonty. Tak na remonty nie na budowę nowych obiektów. Czy naprawdę państwo nie widzicie tego cyrku z podziałem pieniędzy dla Elbląga. Dlaczego nie wygarniecie wprost olsztyniakom że kasa ma być dzielona po równo. Jeśli nie potraficie odwołać was wszystkich. CZAS NA REFERENDUM.
(2019.12.10)
Dlatego ze Olsztyn to większe i bogatsze miasto
Dyziomarzyciel (2019.12.10)
Powrót do komentarzy