UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co takiego szpital ma mieć odchudzony budżet na remont. NIGDY. Dlaczego olsztyn buduje od podstaw szpital za szpitalem do tego nowy sprzęt a w Elblągu borykają się z kasa na remonty. Tak na remonty nie na budowę nowych obiektów. Czy naprawdę państwo nie widzicie tego cyrku z podziałem pieniędzy dla Elbląga. Dlaczego nie wygarniecie wprost olsztyniakom że kasa ma być dzielona po równo. Jeśli nie potraficie odwołać was wszystkich. CZAS NA REFERENDUM.