Wybrany wątek opinii
Po co robiliście cholernie drogi wiadukt? Po co potrzeby jak gwóźdź w tyłku tor? Po co nowe tory tramwajowe? Po co oświetlenie na stadionie? Były i są ważniejsze potrzeby.
Do moderacji
Odpowiedz
39
12
Tee gościu od wiaduktu to ty się odtyndol! Jest bardzo potrzebny. Co artykuł o Wróblu to ty z tym wiaduktem wyjeżdżasz. Obsesja jaka czy co?
Do moderacji
Odpowiedz
5
10
Za tkie miliony? Trzeba go było budować 15 lat temu, a teraz? Drogę wzdłuż torów i do ronda Kaliningrad. Skuteczne i o wiele tańsze rozwiązanie.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0