UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po co robiliście cholernie drogi wiadukt? Po co potrzeby jak gwóźdź w tyłku tor? Po co nowe tory tramwajowe? Po co oświetlenie na stadionie? Były i są ważniejsze potrzeby.


Anuluj