Wybrany wątek opinii

A będzie jeszcze gorzej. Rządy PIS-u robią swoje. Państwo nie dołoży do budżetu miasta. Rozdawnictwo socjalne kosztuje a i na to rozdawnictwo już nie ma pieniędzy.
ksamol (2019.12.10)
Przedsiębiorcy w Elblągu padają nikt o tym nie pisze.
Adam30 (2019.12.11)
Powrót do komentarzy