Wybrany wątek opinii
A będzie jeszcze gorzej. Rządy PIS-u robią swoje. Państwo nie dołoży do budżetu miasta. Rozdawnictwo socjalne kosztuje a i na to rozdawnictwo już nie ma pieniędzy.
Do moderacji
Odpowiedz
31
44
Przedsiębiorcy w Elblągu padają nikt o tym nie pisze.
Do moderacji
Odpowiedz
8
1