UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A będzie jeszcze gorzej. Rządy PIS-u robią swoje. Państwo nie dołoży do budżetu miasta. Rozdawnictwo socjalne kosztuje a i na to rozdawnictwo już nie ma pieniędzy.
ksamol
A będzie jeszcze gorzej. Rządy PIS-u robią swoje. Państwo nie dołoży do budżetu miasta. Rozdawnictwo socjalne kosztuje a i na to rozdawnictwo już nie ma pieniędzy.
ksamol