UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A będzie jeszcze gorzej. Rządy PIS-u robią swoje. Państwo nie dołoży do budżetu miasta. Rozdawnictwo socjalne kosztuje a i na to rozdawnictwo już nie ma pieniędzy.

ksamol

Anuluj