Wybrany wątek opinii

Trzeba zrobić referendum i odwołać tego nieudolnego prezydenta na to nie ma na tamto nie ma na nic nie ma, czas odwołać to towarzystwo. .Kto jest za > > ???
JESTEM ZA REFERENDUM (2019.12.10)
@JESTEM ZA REFERENDUM - Jestem za tym aby przebadał ciebie psychiatra być może inny lekarz? Zalecam picie uryny może pomóc!
Kat_Na_Idiotów (2019.12.10)
@Kat_Na_Idiotów - tobie to już nawet egzorcyzmy nie pomogą
(2019.12.10)
@Kat_Na_Idiotów - Właśnie ją piłes i dlatego bredzisz zalecam maseczkę z kociego stolca
(2019.12.10)
Kto to zrobi brak chętnych.
Asik40 (2019.12.11)
Trzeba by wyczyścić urzędy spółki miejskie z ród,zin itp. Nikt nie da rady.
Ewere (2019.12.11)
Powrót do komentarzy