Wybrany wątek opinii
Trzeba zrobić referendum i odwołać tego nieudolnego prezydenta na to nie ma na tamto nie ma na nic nie ma, czas odwołać to towarzystwo. .Kto jest za > > ???
Do moderacji
Odpowiedz
78
16
@JESTEM ZA REFERENDUM - Jestem za tym aby przebadał ciebie psychiatra być może inny lekarz? Zalecam picie uryny może pomóc!
Do moderacji
Odpowiedz
12
26
@Kat_Na_Idiotów - tobie to już nawet egzorcyzmy nie pomogą
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
@Kat_Na_Idiotów - Właśnie ją piłes i dlatego bredzisz zalecam maseczkę z kociego stolca
Do moderacji
Odpowiedz
1
5
Kto to zrobi brak chętnych.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Trzeba by wyczyścić urzędy spółki miejskie z ród,zin itp. Nikt nie da rady.
Do moderacji
Odpowiedz
9
0