UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trzeba zrobić referendum i odwołać tego nieudolnego prezydenta na to nie ma na tamto nie ma na nic nie ma, czas odwołać to towarzystwo. .Kto jest za > > ???

JESTEM ZA REFERENDUM

Anuluj