UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trzeba zrobić referendum i odwołać tego nieudolnego prezydenta na to nie ma na tamto nie ma na nic nie ma, czas odwołać to towarzystwo. .Kto jest za > > ???
JESTEM ZA REFERENDUM
Trzeba zrobić referendum i odwołać tego nieudolnego prezydenta na to nie ma na tamto nie ma na nic nie ma, czas odwołać to towarzystwo. .Kto jest za > > ???
JESTEM ZA REFERENDUM