Wybrany wątek opinii
Nie ma, nie ma, nie ma. .. Ludzie jaka to jest robota, cały dzień tylko: nie ma, nie ma!
Do moderacji
Odpowiedz
66
5
Hehe też mi to przyszło na myśl w pierwszej chwili.
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
@teyy - Bo to najpopularniejszy tekst, jaki krazyl w komunie po wszastkich placowkach handlowych, - nie ma, nie ma, a co jest… ? ja jestem !! to sa ci sami aktorzy, tylko fucha stanowczo za dobra w stosunku do posiadanych umiejetrnosci, od ludzi zarzadzajacych miastem, nalezy spodziewac sie znacznie wiecej, nie tyko tych kilka prostych i nie skomplikowanych slow NIE MA.
Do moderacji
Odpowiedz
11
0