UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@teyy - Bo to najpopularniejszy tekst, jaki krazyl w komunie po wszastkich placowkach handlowych, - nie ma, nie ma, a co jest… ? ja jestem !! to sa ci sami aktorzy, tylko fucha stanowczo za dobra w stosunku do posiadanych umiejetrnosci, od ludzi zarzadzajacych miastem, nalezy spodziewac sie znacznie wiecej, nie tyko tych kilka prostych i nie skomplikowanych slow NIE MA.

ratunku

Anuluj