Wybrany wątek opinii
Oczywiście komenterze piszą Ci którzy byli i widzieli więc mają do tego pełne prawo. Macie rację lidl i biedra dla was to aż zbyt wysoka kultura.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
@Grzyb - byles w lidlu kiedys / wchodzisz a tam czysto, w tle relaxujaca muzyka, porządek, ergonomia, estetyka, stosunkowo male kolejki, nie powiesz ze nie ma tam kultury dbania o klienta
Do moderacji
Odpowiedz
1
0