UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oczywiście komenterze piszą Ci którzy byli i widzieli więc mają do tego pełne prawo. Macie rację lidl i biedra dla was to aż zbyt wysoka kultura.

Grzyb

Anuluj