UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Masz rację banan impreza udana tylko te pseudo śnieżynki nie udane i jakoś sztywne tylko do zdjęć się uśmiechały.
Gość z elbląga
Masz rację banan impreza udana tylko te pseudo śnieżynki nie udane i jakoś sztywne tylko do zdjęć się uśmiechały.
Gość z elbląga