UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Masz rację banan impreza udana tylko te pseudo śnieżynki nie udane i jakoś sztywne tylko do zdjęć się uśmiechały.

Gość z elbląga

Anuluj