UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Impreza ok. Ale w dobie gdy walczy się z plastikiem choinka sztuczna?? To słabe. Przecież można prawdziwą ładną - a później na recykilng np. łaty czy deski w tartaku "wyciosać". Ozdoby też mogły by być wykonane przez uczniów elbląskich szkół - ale chyba aura nie pozwala na takie ozdoby. Ogólnie impreza na (+).
Tomasz85