UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
chciałbym podziękować prezydentowi, że popiera Boże Narodzenie, mógł zabronić a on poparł, brawo
Sterydy
chciałbym podziękować prezydentowi, że popiera Boże Narodzenie, mógł zabronić a on poparł, brawo
Sterydy