UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wszystko super ale już pisałem po co te malowane lalę przy Mikołaju byłem widziałem te damulki jak zwykle nic się nie zmieniły dalej noszą wyżej d. .. .. Jak głowę po co ich zatrudniać to już w Elblągu nie ma ładniejszych. dziewczyn ? A tak po za tym ok

Banan z ul mostowej