Wybrany wątek opinii
No to kogoś z milicji chyba wywalą a z resztą te grubasy do biegania się nie nadają.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@fyjr - O to się nie martw. Nikogo nie wywalą. .A co do grubasów to chyba masz nie miłe wspomnienia z nimi, skoro anonimowo drwisz?
Do moderacji
Odpowiedz
2
1