Wybrany wątek opinii

No to kogoś z milicji chyba wywalą a z resztą te grubasy do biegania się nie nadają.
fyjr (2019.11.20)
@fyjr - O to się nie martw. Nikogo nie wywalą. .A co do grubasów to chyba masz nie miłe wspomnienia z nimi, skoro anonimowo drwisz?
Chudy (2019.11.20)
Powrót do komentarzy