UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@fyjr - O to się nie martw. Nikogo nie wywalą. .A co do grubasów to chyba masz nie miłe wspomnienia z nimi, skoro anonimowo drwisz?

Chudy

Anuluj