UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@fyjr - O to się nie martw. Nikogo nie wywalą. .A co do grubasów to chyba masz nie miłe wspomnienia z nimi, skoro anonimowo drwisz?
Chudy
@fyjr - O to się nie martw. Nikogo nie wywalą. .A co do grubasów to chyba masz nie miłe wspomnienia z nimi, skoro anonimowo drwisz?
Chudy