Wybrany wątek opinii

STS Olimpia 2004,tyle w temacie. !!!
FORTUNA (2019.11.09)
Ty kondonie z batorowa , to ze twoja grupka z Hiszpani bawila sie w sts , to nie znaczy ze jedyny Elbląski klub tez , jeb.. cie
Kibic OE (2019.11.09)
Powrót do komentarzy