Wybrany wątek opinii
STS Olimpia 2004,tyle w temacie. !!!
Do moderacji
Odpowiedz
5
10
Ty kondonie z batorowa , to ze twoja grupka z Hiszpani bawila sie w sts , to nie znaczy ze jedyny Elbląski klub tez , jeb.. cie
Do moderacji
Odpowiedz
7
5