UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ty kondonie z batorowa , to ze twoja grupka z Hiszpani bawila sie w sts , to nie znaczy ze jedyny Elbląski klub tez , jeb.. cie
Kibic OE
Ty kondonie z batorowa , to ze twoja grupka z Hiszpani bawila sie w sts , to nie znaczy ze jedyny Elbląski klub tez , jeb.. cie
Kibic OE