UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ty kondonie z batorowa , to ze twoja grupka z Hiszpani bawila sie w sts , to nie znaczy ze jedyny Elbląski klub tez , jeb.. cie

Kibic OE

Anuluj